+48 883 101 476 renata.saw@wp.pl

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish

Rehabilitacja

Reh&Beauty to gabinet zarówno świadczący usługi z zakresu kosmetyki estetycznej, jak i prowadzący terapie, które polegają na pomocy w powrocie do zdrowia psychicznego oraz fizycznego. Pacjenci mogą skorzystać z oferty Reh&Beauty w momencie, gdy zalecona zostanie im m.in różnego rodzaju rehabilitacja. Koszalin jest miastem, na terenie którego funkcjonuje nasz gabinet. 

Rehabilitacja – Koszalin. Zabiegi w Reh&Beauty

W Reh&Beauty wykonywanych jest wiele rodzajów terapii. Prowadzimy m.in. rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, oddechową, a także onkologiczną oraz kardiologiczną. Mogą zgłaszać się do nas również kobiety przed, w trakcie lub po ciąży, dla których pomocna może okazać się rehabilitacja. Zabiegom mogą poddać się u nas osoby w każdym wieku, o ile nie ma żadnych przeciwskazań do przeprowadzenia leczenia. Specyfika oraz częstotliwość wizyt może się znacząco różnić w zależności od celu kuracji danego pacjenta. Plan rehabilitacji jest przygotowywany indywidualnie dla każdej osoby. Może on obejmować również mniej standardowe formy terapii, np. kinesiotaping, pinoterapię, drenaż limfatyczny, suche igłowanie, a nawet leczenie pijawkami.

Rehabilitacja – Koszalin. Proces powrotu do zdrowia

W gabinecie Reh&Beauty z nowymi pacjentami przeprowadzany jest wywiad, który pozwala na zebranie wszystkich informacji niezbędnych do zaplanowania dalszych działań. Przygotowując się do rozmowy ze specjalistą, każda osoba powinna mieć na uwadze niedawno przebyte zabiegi i historię wystąpienia danego schorzenia. Tego rodzaju wywiad jest kluczowy dla bezpieczeństwa każdego odwiedzającego Reh&Beauty. W przypadku konieczności wprowadzenia gimnastyki korekcyjnej bądź innych ćwiczeń fizjoterapeutycznych, oceniany jest również zakres ruchowy danego pacjenta. Dzięki temu można zaproponować indywidualny plan działania, na którym opierać się będzie rehabilitacja.

Close
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish