+48 883 101 476 renata.saw@wp.pl

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish

Rehabilitacja

Reh&Beauty to gabinet zarówno świadczący usługi z zakresu kosmetyki estetycznej, jak i prowadzący terapie, które polegają na pomocy w powrocie do zdrowia psychicznego oraz fizycznego. Pacjenci mogą skorzystać z oferty Reh&Beauty w momencie, gdy zalecona zostanie im m.in. różnego rodzaju rehabilitacja. Koszalin jest miastem, na terenie którego funkcjonuje nasz gabinet, niemniej jednak z przygotowanej oferty mogą skorzystać także osoby, które zamieszkują inne miejscowości. 

Rehabilitacja – Koszalin. Zabiegi w Reh&Beauty

W Reh&Beauty wykonywanych jest wiele rodzajów terapii. Prowadzimy m.in. rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, oddechową, a także onkologiczną oraz kardiologiczną. Mogą zgłaszać się do nas również kobiety przed, w trakcie lub po ciąży, dla których pomocna może okazać się rehabilitacja.

Zabiegom mogą poddać się u nas osoby w każdym wieku, o ile nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia leczenia. Przed  przystąpieniem do realizacji konkretnych spotkań, przeprowadzamy wywiad, tak aby rehabilitacja mogła być przeprowadzona w sposób niezagrażający pacjentowi. Specyfika  oraz częstotliwość wizyt może się znacząco różnić w zależności od celu kuracji danego pacjenta. Plan rehabilitacji jest przygotowywany indywidualnie dla każdej osoby. Może on obejmować również mniej standardowe formy terapii, np. kinesiotaping, pinoterapię, drenaż limfatyczny, suche igłowanie, a nawet leczenie pijawkami. Różne formy terapii są dostosowywane indywidualnie do potrzeb konkretnego pacjenta na podstawie przedstawionej dokumentacji medycznej, otrzymanych zaleceń i rozmowy odbywanej podczas pierwszego spotkania.

Indywidualna rehabilitacja w Koszalinie

W  prowadzonym przez nas gabinecie Reh&Beauty terapia jest zawsze dostosowywana do potrzeb danej osoby. Zabiegi są przeprowadzane w naszym gabinecie w terminie ustalonym wraz z zainteresowanym pacjentem. Zakres naszych usług rehabilitacyjnych jest różnorodny. Przeprowadza się je z zamiarem złagodzenia objawów konkretnych dysfunkcji, ale także ogólnej poprawy postawy, co w życiu codziennym przełożyć się może na prostsze wykonywanie wszelkich czynności. Osoby zainteresowane rozbudowanymi, połączonymi terapiami, mogą z takich skorzystać. Nasze usługi z zakresu rehabilitacji realizujemy w gabinecie w Koszalinie. W celu umówienia wizyty należy skontaktować się z obsługą Reh&Beauty – dane zamieszczone są na stronie internetowej.

Rehabilitacja – Koszalin. Proces powrotu do zdrowia

W  gabinecie Reh&Beauty z nowymi pacjentami przeprowadzany jest wywiad, który pozwala na zebranie wszystkich informacji niezbędnych do zaplanowania dalszych działań. Przygotowując się do rozmowy ze specjalistą, każda osoba powinna mieć na uwadze niedawno przebyte zabiegi i historię wystąpienia danego schorzenia. Tego rodzaju wywiad jest kluczowy dla bezpieczeństwa każdego odwiedzającego Reh&Beauty. W  przypadku konieczności wprowadzenia gimnastyki korekcyjnej bądź innych ćwiczeń fizjoterapeutycznych oceniany jest również zakres ruchowy danego pacjenta. Dzięki temu można zaproponować indywidualny plan działania, na którym opierać się będzie rehabilitacja, tak aby program rehabilitacyjny mógł być odpowiednio dopasowany dla konkretnych potrzeb.

Koszalin — indywidualna rehabilitacja dla pacjentów

Rehabilitacja, którą przeprowadzamy w Reh&Beauty, skierowana jest do pacjentów w różnorodnych sytuacjach zdrowotnych. O ile nie ma żadnych przeciwwskazań ze strony medycznej do prowadzenia takiej formy leczenia, z naszej oferty mogą korzystać także kobiety w ciąży. Należy jednak  pamiętać o tym, że sama częstotliwość, ale i specyfikacja konkretnych wizyt, będzie mogła znacząco się różnić, w zależności od indywidualnych potrzeb i rodzaju schorzenia czy dysfunkcji. Korekta nieprawidłowej postawy lub złagodzenie skutków kontuzji może pomóc pacjentom wrócić do zdrowia oraz sprawnego funkcjonowania na co dzień.

Pełny zakres usług rehabilitacyjnych w Koszalinie

Zespół Reh&Beauty realizuje rozbudowany zakres usług rehabilitacyjnych. Podejmujemy się wsparcia w „minimalizacji” – w powstrzymaniu bólów kręgosłupa. Wykonujemy także zabiegi z zamiarem złagodzenia efektów dysfunkcji, które nierzadko wymagają długiej, kompleksowej terapii i profilaktyki. Naszym zadaniem jest nie tylko doraźna pomoc pacjentom, ale i przekazanie im przydatnych (szczególnie w życiu codziennym) wskazówek, dzięki którym przyczyna pojawienia się danych problemów może stać się jasna, a co za tym idzie – potencjalnie możliwe będzie wyeliminowanie odczuwalnych dolegliwości w przyszłości.

Prowadzona przez pracowników naszego gabinetu rehabilitacja w Koszalinie to zabiegi skierowane zarówno dla nowych, jak i obecnych pacjentów. W razie chęci skorzystania z usług rehabilitacyjnych możliwe jest bliższe zapoznanie się z naszą ofertą za pośrednictwem strony internetowej. Na pytania dotyczące zakresu realizowanych usług odpowiedzi udzielamy drogą telefoniczną, mailową oraz osobiście.

Close
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish