+48 883 101 476 renata.saw@wp.pl

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish

Integracja sensoryczna

Scroll

W zaobserwowanych u dziecka problemach takich jak nadpobudliwość oraz trudności ze skupieniem uwagi i uczeniem się, a także w przypadku choroby, jaką jest autyzm, pomocne mogą okazać się zajęcia o nazwie integracja sensoryczna. Koszalin jest siedzibą gabinetu Reh&Beauty, w którym najmłodszym udzielana jest pomoc w zakresie prawidłowego przetwarzania bodźców.

Integracja sensoryczna – Koszalin

Pierwsza wizyta w gabinecie integracji sensorycznej w Koszalinie Reh&Beauty polega na postawieniu diagnozy. Dalsze kroki podejmowane są na jej podstawie. Możliwe jest m.in. przeprowadzenie terapii nadwrażliwości lub podwrażliwości sensorycznej, integracji odruchów, a także terapii ręki polegającej na rozwijaniu zdolności manualnych i poprawie precyzji wykonywanych ruchów.

W czym może pomóc integracja sensoryczna?

Integracja sensoryczna w Koszalinie prowadzona przez Reh&Beauty może poprawić m.in. równowagę oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Pomóc może także w utrzymywaniu koncentracji oraz rozwijaniu zdolności manualnych najmłodszych. Terapia zostaje w całości dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka.

Oferta – integracja sensoryczna Koszalin:

  • diagnoza i terapia integracji sensorycznej
  • integracja odruchów,
  • terapia nadwrażliwości lub podwrażliwości sensorycznej,
  • terapia ręki- rozwijanie zdolności manualnych oraz poprawa ruchów precyzyjnych,
  • poprawa koncentracji,
  • poprawa równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

certyfikat - integracja sensoryczna
Close
ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishPolishRussianSpanish